NAŠE SLUŽBY

1

Analýza případu

Na počátku spolupráce s každým klientem analyzujeme vaše možnosti. Zhodnotíme, zda máte na dotaci nárok, a doporučíme vám nejlepší a nejvýhodnější řešení.

2

Dotace na klíč

Naše firma se specializuje na dotace na klíč. Stanovíme, jaké dokumenty bude k žádosti nutné doložit, a po jejich získání vše kompletně vyřídíme bez vaší účasti.

3

Poradenství v oblasti dotací

V týmu Maxidotací máme vše kolem dotací v malíku – našim klientům tedy v této oblasti nabízíme prvotřídní poradenství. Doporučíme vám, jaké dotace byste mohli pro svůj projekt získat, a spočítáme vám, kolik peněz můžete díky státním dotacím ušetřit.

4

Projektová dokumentace

Potřebujete vypracovat projektovou dokumentaci a nechcete hledat projektanta? Neváhejte využít naše specialisty. Naše společnost je připravena vám zpracovat projektovou dokumentaci k vaší nemovitosti, ať už pro potřeby získání dotace, stavebního povolení či jen pro vaše osobní potřeby. Spolupracujeme s ověřenými specialisty, kteří se vám budou věnovat s odbornou péčí. Nechte tedy i toto na nás a získejte vše potřebné od odborníků na dotace.

5

Energetické hodnocení​​

K získání dotace na Zateplení je potřeba mít vyhotovené energetické hodnocení nemovitosti před i po jejím zateplení. Ani toto není pro společnost Maxidotace žádný problém. Máme k dispozici Energetické specialisty, kteří se vám budou věnovat s odbornou péčí a doporučí vám taková opatření, díky kterým získáte nárok na co nejvyšší dotaci. Specialisté komunikují jak s vámi jako naším klientem, tak i s projektantem tak, aby byl celý proces získání dotace co nejefektivnější. Svěřte se tedy do rukou firmy Maxidotace a získejte kompletní služby v rámci jedné spolupráce

6

Stavební dozor

Jako další službu v rámci naší spolupráce vám dokážeme zajistit stavební dozor, který se postará o to, aby vaše rekonstrukce či výstavba nového bydlení byla realizována dle připravené projektové dokumentace, a hlavně aby byly správně a precizně dodrženy všechny postupy a technologie. Jen díky odborné osobě, který má patřičné vzdělání a praxi, bude vaše stavba fungovat tak, jak má. Neváhejte nás oslovit a zajistit si stavební dozor pro vaše úpravy na rodinném či bytovém domě.

MÁTE DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.

MÁTE DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat,
ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.